
Wiadomości
- 6 maja 2023
- wyświetleń: 2784
Wypadek na Armii Krajowej. Policja szuka świadków
Policjanci z Bielska-Białej poszukują świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 20 kwietnia o godzinie 17:08 w Bielsku-Białej przy ul. Armii Krajowej, na wysokości skrzyżowania z ulicą Borową.
W chwili, kiedy kierująca samochodem marki Toyota, wykonywała manewr skrętu w lewo, kierujący pojazdem marki Volkswagen wykonywał manewr wyprzedzania Toyoty. Między pojazdami doszło do kontaktu, w wyniku którego kierujący pojazdem Volkswagen uderzył w drzewo, doznając obrażeń ciała. Więcej o zdarzeniu pisaliśmy tutaj: Wypadek na Armii Krajowej. Kierowca VW w ciężkim stanie!
Policjanci proszą wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 47 85 712 80 lub 47 85 713 29, 47 85 712 55, adres poczty elektronicznej kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl.
Wypadki i kolizje
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Gorący temat[FOTO] Tragiczny wypadek na DK-1. Nie żyje 56-letnia kobieta!

Śmiertelne potrącenie człowieka przez pociąg relacji Kraków - Bielsko-Biała. Ruch kolejowy - wstrzymany

[FOTO] Nieudany lewoskręt przyczyną groźnie wyglądającej kraksy na Warszawskiej

[FOTO] Wypadek na budowie. Ciężko ranny młody mężczyzna. Interweniował LPR
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.