bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 2982

[FOTO] Wypadek na Armii Krajowej. Kierowca VW w ciężkim stanie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W czwartek, 20 kwietnia około godziny 17.30 na al. Armii Krajowej w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na wysokości posesji 171 zderzyły się dwa pojazdy. Jeden z nich uderzył w drzewo. Konieczna była interwencja strażaków, którzy musieli użyć narzędzi hydraulicznych by uwolnić zakleszczonego kierowcę. Droga przez dłuższy czas była zablokowana.

Reklama

Wypadek na Armii Krajowej - 20.04.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Okoliczności wypadku oficjalnie nie są znane. Nad ustaleniem wszystkich okoliczności pracują policjanci z bielskiej drogówki. Z relacji świadków wynika, że oba pojazdy biorące udział w kraksie jechały al. Armii Krajowej w dół, w stronę al. Andersa. Volkswagen wyprzedzał Toyotę. W pewnym momencie doszło do kontaktu między pojazdami. Volkswagen wytrącony z toru jazdy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca doznał ciężkich obrażeń ciała. Był zakleszczony w swoim samochodzie. Uwolnili go strażacy, którzy przekazali poszkodowanego medykom.

Przez blisko dwie godziny kierowcy jadący al. Armii Krajowej musieli liczyć się z utrudnieniami. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Zaledwie pół godziny po zgłoszeniu wypadku na Armii Krajowej koło Żabki, do służb ratunkowych dotarło kolejne zgłoszenie o kraksie około dwa kilometry niżej, na skrzyżowaniu Armii Krajowej z Andersa. Tam zderzyły się dwa pojazdy i było to klasyczne najechanie na tył. Tutaj szczęśliwie obeszło się bez rannych.

Kolizja na skrzyżowaniu Armii Krajowej z Andersa - 20.04.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj