Wiadomości

  • 29 grudnia 2012
  • wyświetleń: 4237

Sfera: ruszyła zimowa wyprzedaż

Okres poświąteczny to najlepszy czas na zakupy. Można sobie wtedy pozwolić na zakupowe szaleństwo, gdyż ceny spadają nawet o 70 procent. 27 grudnia zimowa wyprzedaż zaczęła się w Galerii Sfera.

sfera


Nadszedł wyczekiwany moment dla wszystkich miłośników mody. Ubrania, buty i wszelkie modowe dodatki można teraz nabyć w wyjątkowo niskiej cenie. Niemal każdy sklep w Galerii Sfera przygotował kuszące promocje. Z 50-procentową zniżką zrobimy zakupy m.in. w CCC, Reserved czy w salonie Ravel. W sklepie Big Star na klientów czekają ceny niższe o 40%, a w salonie Swiss nawet o 70%.

Obniżki cen to doskonała okazja, by uzupełnić swoją szafę o ubrania, które dotychczas były poza zasięgiem naszego budżetu. Co więcej, jest to idealny czas, aby znaleźć wymarzoną kreację na Sylwestra lub karnawał.

Zimowa wyprzedaż to nie tylko ubrania w zachwycających cenach. Odwiedzając Galerię Sfera warto też zajrzeć do księgarni, perfumerii czy sklepów ze sprzętem gospodarstwa domowego - na pewno natkniemy się tam na wiele promocji. Wysokie rabaty sprawiają, że poświąteczny czas jest najbardziej odpowiednim, aby kupić sprzęt do domu albo oryginalne upominki dla swoich najbliższych.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj