bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 grudnia 2012
  • wyświetleń: 4934

Poszukiwany sprawca rozboju

Policja poszukuje mężczyzny w wieku około 25-30 lat, który w dniu 19 grudnia około 8.30 w Bielsku-Białej na ul. Czołgistów zaatakował 20-letnią kobietę i usiłował skraść jej torebkę. Nie udało mu się z uwagi na zdecydowaną postawę ofiary.

Rysopis pamięciowy sprawcy
Rysopis pamięciowy sprawcy · fot. Policja


Policja opublikowała portret pamięciowy sprawcy, licząc na pomoc w jego ustaleniu.

Do zdarzenia doszło na wysokości posesji nr 31. Kobieta została zaatakowana w momencie, gdy wysiadała z samochodu. Sprawca zażądał, aby oddała mu torebkę i portfel. Pokrzywdzona broniła się. Doszło do szarpaniny, w trakcie której napastnik uderzył ją w głowę i spowodował niegroźną ranę ciętą brzucha. Bandyta zrezygnował z dalszego ataku z uwagi na zdecydowaną postawę ofiary. Widząc nadchodzące osoby, szybkim krokiem oddalił się w kierunku ul. Pocztowej.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku około 25-30 lat, krępej budowy ciała, twarz okrągła, cera jasna, na twarzy ciemnobrązowy, gęsty zarost, krzaczaste brwi. Charakterystyczne grube, zabrudzone dłonie. Ubrany w jasnoszarą, luźną bluzę z kapturem, ciemne, luźne spodnie, czarną, wełnianą czapkę.

Osoby, które rozpoznają sprawcę na załączonym portrecie pamięciowym proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 8121600, nr alarmowe 997, 112. Zapewniamy anonimowość!

Za wskazanie sprawcy oraz informacje, które okażą się pomocne w jego ustaleniu, ojciec pokrzywdzonej wyznaczył nagrodę pieniężną.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.