bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 grudnia 2022
  • wyświetleń: 810

Akademia Seniora podsumowuje udział w unijnym projekcie

Akademia Seniora z Bielska-Białej podsumowała swój udział w programie Erasmus+ Edukacja Dorosłych. 1 grudnia w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz odbyło się spotkanie podsumowujące projekt Zagraniczna mobilność kadry seniorów szansą na rozwój, współfinansowany przez Unię Europejską.

Reklama

Akademia Seniora z Bielska-Białej podsumowała swój udział w programie Erasmus+ Edukacja Dorosłych
Akademia Seniora z Bielska-Białej podsumowała swój udział w programie Erasmus+ Edukacja Dorosłych · fot. Akademia Seniora


W spotkaniu udział wzięli uczestnicy programu oraz zaproszeni goście, wśród których byli m.in. zastępca prezydenta Bielska-Białej Adam Ruśniak, wiceprzewodniczący Rady Miasta Piotr Ryszka oraz przewodnicząca Rady Seniorów Elżbieta Rosińska.

Koordynator projektu Lilianna Zarębińska przedstawiła jego główne założenia i cele oraz przebieg projektu. Pierwsza część odbywała się w Bielsku-Białej i polegała na przygotowaniach do wyjazdy na Kretę. Drugą część realizowano właśnie na Krecie.

L. Zarębińska podkreśliła ogromne zaangażowanie uczestników w szkolenia i warsztaty, wysoko ocenioną przez greckiego partnera. Następnie zebrani zapoznali się z prezentacją obrazującą przygotowanie do wyjazdu na Kretę, filmowe relacje z kursu oraz krótkimi relacjami z wykładów przygotowanych przez uczestniczki kursu, na których podzieliły się zdobytą wiedzą ze społecznością Akademii Seniora.
Na zakończenie prezydent Adam Ruśniak wręczył uczestnikom projektu Europassy i pogratulował inicjatywy oraz zaangażowania.

BM / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.