bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 grudnia 2022
  • 5 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2098

[WIDEO] The ThreeX - niesamowici muzcy wprost z Bielska-Białej

The ThreeX to nowoczesne trio instrumentalne z Bielska-Białej. Oryginalny skład zespołu - dwoje skrzypiec i fortepian - od początku był impulsem do tworzenia własnych aranżacji i utworów, a z czasem, kompletnych autorskich programów. Muzycy skradli serca nie tylko bielskiej publiczności. Towarzyszyliśmy im z kamerą w minioną sobotę, podczas koncertu na kameralnej sali "Pod Goruszką" w Jaworzu

ReklamaSzeroki zakres wykonywanych stylów muzycznych oraz niesztampowe rozwiązania aranżacyjne są cechą charakterystyczną tria, a w połączeniu z pomysłowością i wszechstronnymi talentami muzyków stanowią o jego wyjątkowości.

W skład zespołu wchodzą laureaci międzynarodowych konkursów, absolwenci renomowanego Uniwersytetu Muzycznego w Wiedniu, którzy współpracują z największymi nazwiskami branży muzycznej. Różnorodność charakterów, obycie sceniczne i profesjonalizm jaki prezentują w każdym aspekcie gry, sytuują The ThreeX w światowej czołówce zespołów kameralnych tego typu, czego dowodem jest zdobycie złotego medalu na Osaka Chamber Music Competition&Festa w Japonii oraz występy na całym świecie.

The ThreeX Official
Zespół The ThreeX. Od lewej: Jacek Stolarczyk, Jacek Obstarczyk i Krzysztof Kokoszewski · fot. mat. prasowe


Od 2016 roku trio organizuje Festiwal Muzyki Crossover w Bielsku-Białej, propagujący twórczość młodych artystów, których nie sposób przyporządkować do jednego nurtu muzycznego czy stylu.

The ThreeX jest jedną z najlepszych grup muzyczno-komediowych na rynku.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.