Wiadomości

  • 2 grudnia 2022
  • 5 grudnia 2022
  • wyświetleń: 47560

Magda Gessler nie pomogła? Lokal zamknięty od kilku tygodni

Od kilku tygodni czechowicka restauracja Tavola Calda Siciliana jest nieczynna - takie wiadomości otrzymujemy od naszych czytelników. Przypomnijmy, w kwietniu tego roku w tym lokalu kręcono popularny program telewizji TVN.

Restauracja Tavola Calda Siciliana - 2.12.2022
Restauracja Tavola Calda Siciliana - 2.12.2022 · fot. czecho.pl


Czechowicka Tavola Calda Siciliana do niedawna nosiła nazwę "Irlandia". Nazwę zmieniła po nakręceniu w niej popularnego programu telewizji TVN. Jednak, jak informują redakcję naszego portalu czytelnicy, od kilku tygodni lokal jest nieczynny.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy właścicieli restauracji, jednak do momentu publikacji tego artykułu nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. W serwisie Google Maps możemy znaleźć informację, że lokal jest "tymczasowo zamknięty". Ostatni post restauracji na Facebooku z 30 października informuje o tym, że "w dniu dzisiejszym restauracja nieczynna za utrudnienia przepraszamy" (pisownia oryginalna).

Komunikat o restauracji Tavola Calda Siciliana w Google Maps
Komunikat o restauracji Tavola Calda Siciliana w Google Maps · fot. Google Maps

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.