bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1975

Odnaleziono ciało bielszczanki!

Zaginiona bielszczanka nie żyje! W Poniedziałek myśliwy odnalazł zwłoki zaginionej kobiety w masywie leśnym Jaworza Nałęża.

Zaginiona wyszła z domu w dniu 28 listopada 2012 roku. Z informacji, które przekazali jej najbliżsi wynikało, że wyjechała do pracy samochodem osobowym. W minioną niedzielę w masywie leśnym Jaworza odnaleziono pojazd, którym poruszała się zaginiona. Od niedzielnego popołudnia policjanci oraz przewodnik z psem tropiącym przeczesywali tereny leśne w okolicy gdzie odnaleziono pojazd. Poszukiwania przerwano późnym wieczorem, aby wznowić je w poniedziałek nad ranem.

Zaginionej poszukiwało kilkunastu policjantów z komisariatu II, bielskiego i katowickiego oddziału prewencji oraz ratownicy Beskidzkiej Grupy GOPR, strażacy i leśniczy. W poszukiwania włączyli się też krewni i znajomi kobiety. W godzinach popołudniowych myśliwy z Koła Łowieckiego w Bielsku-Białej zauważył zwłoki zaginionej kobiety w leśnym wąwozie. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która pozwoli wyjaśnić dokładną przyczynę śmierci kobiety. Policjanci wraz z technikiem kryminalistyki przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia zabezpieczając ślady.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.