Wiadomości

  • 24 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 711

Szybciej, łatwiej, lepiej - nowy skaner niezbędny w każdej firmie!

Artykuł sponsorowany:

Skanery są niezbędne w wielu firmach — to dzięki nim można przetwarzać informacje fizyczne do łatwej w obsłudze i bezpiecznej postaci cyfrowej. Szybki zapis, konwersja i przesyłanie zeskanowanych informacji w obrębie organizacji to podstawa prowadzenia biznesu w cyfrowym świecie. Nowoczesne skanery pozwalają zmniejszyć nakład pracy związany z odczytem i przechowywaniem dokumentów, a przy tym można je dostosować do różnych warunków i potrzeb odmiennych sektorów biznesowych, by spełniały wszystkie potrzeby użytkowników.  Zobaczmy, co proponuje japońska firma Epson, która od lat stawia na innowacje i stały rozwój swoich produktów.

Epson DS.-790WN


Najnowszy skaner sieciowy EpsonNajnowszy model Epson DS.-790WN to wydajny skaner sieciowy A4 klasy premium - szybki, automatyczny model A4 z funkcją skanu dwustronnego, łączem Wi-Fi i Ethernet. Idealny skaner dla organizacji, które chcą poprawić wydajność pracy i maksymalnie wykorzystać możliwości skanera sieciowego oraz zaawansowane funkcje uwierzytelniania użytkowników i zadań. Ten skaner pracuje szybko i nie wymaga podłączenia do komputera. Pozwala łatwo skanować i katalogować oraz udostępniać dokumenty między zespołami, działami i lokalizacjami, ograniczając potrzebę tworzenia wielu fizycznych kopii oraz ryzyko ich zgubienia lub utraty. Prosty proces skanowania pozwala zaoszczędzić czas i pracować wydajniej. Epson DS-790WN doskonale sprawdza się w dużych grupach roboczych, potrzebujących rozwiązań do wydajnego skanowania i udostępniania dokumentów. Moduł uwierzytelniania edycji do programu Document Capture Pro Server, umożliwia administratorom IT centralne zarządzać wieloma profilami skanowania, zadaniami, a także uprawnieniami użytkowników a intuicyjny panel dotykowy umożliwia właściwe przydzielanie zadań odpowiednim osobom.

Rozbudowane opcje kontroli systemu z poziomu administratoraZaawansowane metody uwierzytelniania pozwalają administratorom systemu zdalnie kontrolować dostęp do funkcji i opcji, definiować dostęp sieciowy i konfigurować konta i procesy dla poszczególnych użytkowników za pomocą LDAP. Predefiniowane “zadania” i funkcja “skanuj do” minimalizują ryzyko wysłania pliku do niewłaściwej lokalizacji, a funkcje przetwarzania obrazów, takie jak rozpoznawanie tekstu, gwarantują wierne odwzorowanie oryginalnych dokumentów. Za pomocą aplikacji Epson Device Admin administratorzy mogą zarządzać zdalnie całą flota urządzeń, redukując do minimum czas fizycznej diagnostyki i napraw.

Epson ScanWay - w pełni automatyczne skanowanieDzięki funkcji Epson ScanWay możliwe jest w pełni automatyczne skanowanie. Dokumenty można przesyłać do folderów sieciowych, w chmurze, na adres email lub do pamięci USB, bez potrzeby podłączania do komputera, co czyni proces skanowania bardziej wydajnym. Duży, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm ułatwia tworzenie zestawów ustawień i układów.

Dodatkowe funkcje skanera WorkForce DS-790WN obejmują: 
  • Złącze Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet, USB3.0
  • Do 50 kont użytkownika na urządzeniu. Nieograniczona liczba kont przez LDAP
  • Dotykowy, kolorowy wyświetlacz 10.9cm
  • Epson ScanWay- skanowanie bez komputera przez Wi-Fi i Ethernet
  • Automatyczne skanowanie dwustronne z prędkością 45ppm / 90ipm przy 300dpi (kolor i czerń-biel) 
  • Do 7000 stron na dzień 
  • Technologia ochrony papieru zapobiegająca zacięciom
  • Funkcja poprawy tekstu, rozpoznawanie kodów kreskowych, pełne strefowe rozpoznawanie tekstów OCR


Wydajność i bezpieczeństwoDla wielu organizacji wydajność i redukcja kosztów to kluczowe wyzwania, wraz z potrzebą digitalizacji procesów i zapewnienia bezpieczeństwa przesyłanych danych. Skanery Epson oferują bezpieczny i prosty sposób digitalizacji dokumentów i włączenia wysokiej jakości kopii w cyfrowy obieg dokumentów. Pomagają organizacjom chronić ich dane, ograniczyć ryzyko ich utraty lub nieuprawnionego wykorzystania oraz zmniejszyć koszty związane z zarządzaniem dokumentami.

Nowoczesne biuro to nowoczesne narzędzia, które pozwalają na sprawne funkcjonowanie obniżając jednocześnie wydatki administracyjne. Zaawansowane funkcje obrazowania dokumentów w skanerach Epson, pozwalają na bezproblemowe przechowywanie skanów w wysokiej jakości w dowolnym istniejącym środowisku roboczym — zarówno w prostych systemach obsługi dokumentów, jak i w chmurze oraz w profesjonalnych rozwiązaniach do zarządzania treścią.