Reklama

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2022
  • 6 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 2220

[WIDEO] Po zimowej przerwie powróciły zielone rowery miejskie!

BBbiki, czyli rowery miejskie, są już na swoim miejscu po zimowej przerwie! System wypożyczalni rowerów ruszył z początkiem miesiąca. Na użytkowników w 24 stacjach rozmieszczonych w całym mieście czekają 192 jednoślady.

Po zimowej przerwie powróciły zielone rowery miejskie!
Po zimowej przerwie powróciły zielone rowery miejskie! · fot. UM Bielsko-biała


Wykaz i lokalizacje zielonych rowerów można znaleźć na stronie internetowej https://bbbike.eu/mapa-stacji.html.

Aby skorzystać z Bbbajka, należy w pierwszej kolejności zarejestrować się na stronie http://www.bbbike.eu lub przez terminal stacji, zaakceptować regulamin i wpłać 10 zł (minimalna kwota doładowania) na swój osobisty rachunek klienta w systemie BBbike. Po rejestracji LOGIN i PIN otrzymamy e-mailem. PIN możemy zmienić po zalogowaniu, w panelu użytkownika.Opłaty za korzystanie z BBbike są pobierane zgodnie z tabelą opłat w sposób automatyczny z rachunku klienta, który można doładowywać za pośrednictwem systemu płatności internetowych (PayU). Rachunek jest aktywny, to znaczy, że możemy realizować wypożyczenia, jeśli mamy na nim więcej niż 4 zł.

Natomiast aby wypożyczyć rower Bbbike, należy podejść do terminala na wybranej stacji BBbike, uruchomić go i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Następnie na klawiaturze wpisać numer zamka, przy którym znajduje się rower, który chcemy wypożyczyć (od 1 do 14). Na wyświetlaczu pojawi się też kod do linki zabezpieczającej (niezbędny w sytuacji, kiedy konieczne jest zablokowanie roweru poza stacją). Kod trzeba zapamiętać lub zweryfikować w aplikacji mobilnej. Po wykonaniu tych czynności, podchodzimy do roweru, naciskamy sensor blokady zwalniającej elektrozamek i możemy cieszyć się jazdą. Więcej na temat systemu i warunków korzystania z niego na stronie https://bbbike.eu/.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBbike

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj