bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1373

Jakie będą kwoty na podwyżki w sferze budżetowej w 2022 roku?

Do władz Bielska-Białej trafiła interpelacja radnego Andrzeja Gacka z klubu radnych PiS "w sprawie kwot na podwyżki wynagrodzeń zasadniczych w budżecie miasta na 2022 rok lub w późniejszym terminie". Jak zauważył członek bielskiej Rady Miejskiej, w tym zakresie oczekiwania pracowników podległych prezydentowi miasta "są olbrzymie".

Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Ratusz
Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Ratusz · fot. UM Bielsko-Biała


- Podczas dyskusji nad projektem budżetu poruszany był temat potrzeby wzrostu wynagrodzeń. Do Rady Miasta docierają prośby, aby w budżecie na 2022 rok zostały ujęte kwoty na wzrost wynagrodzeń. W tym zakresie oczekiwania pracowników podległych panu prezydentowi są olbrzymie - zauważył w swojej interpelacji do prezydenta Bielska-Białej radny Andrzej Gacek.

W związku z powyższym członek klubu radnych PiS poprosił o szczegółowe przedstawienie planowanego harmonogramu wprowadzenia podwyżek zasadniczych dla pracowników podległych prezydentowi Bielska-Białej.

Do tematu będziemy wracać.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.