bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 21 grudnia 2021
  • wyświetleń: 718

Motocykle trójkołowe Spyder i Ryker - odkrywaj świat z Can-Am

Materiał partnera:

Marka, której nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi off-road’u. Do rodziny lekkich, zwrotnych i niezwykle dynamicznych pojazdów przystosowanych do terenów pozamiejskich oraz miejskich dołączają również jedyne w swoim rodzaju motocykle trójkołowe — Spyder i Ryker.

Silesia


Coś dla każdegoMarka Can-Am to niekwestionowany lider wśród pojazdów terenowych, którego sprzęt wyróżnia się nie tylko wysokiej jakości systemami zabezpieczeń, które znacznie podnoszą bezpieczeństwo podczas jazdy, ale również wyjątkową łatwością prowadzenia pojazdów i ich płynnością na drodze. Dzięki tym parametrom firma BRP oferuje sprzęt przystosowany zarówno dla zaawansowanych użytkowników, jak i dla osób, które swoją przygodę z pojazdami Can-Am dopiero rozpoczynają.

Już od ponad 10 lat Can-Am z powodzeniem produkuje również motocykle trójkołowe, które swoją niepowtarzalną konstrukcją wyróżniają się w miejskim tłumie.

Profesjonaliści cenią markę za jej różnorodność i szeroką ofertę, dzięki której mogą idealnie dobrać pojazd do każdego terenu, spełniający ich oczekiwania, a także pasujący do indywidualnego stylu i sposobu jazdy, który preferują.

SilesiaEksploracja bez ograniczeńZdobywające coraz większą popularność pojazdy trójkołowe, konstruowane są na dwa sposoby, z jednym, lub dwoma kołami z przodu. Wersja uwzględniająca dwa koła przednie jest zdecydowanie bardziej stabilna, lepiej się prowadzi, a także jest bardziej dynamiczna i lepiej radzi sobie w trudniejszym terenie. Nie dziwi zatem, że pojazdy Can-Am Spyder i Ryker wykorzystują w swoich modelach właśnie tę drugą opcję. Tak naprawdę to właśnie BRP zapoczątkowało taką konstrukcję.

Całą serię wyróżnia zastosowany silnik trzycylindrowy Rotax z technologią ACE, a także podnoszące bezpieczeństwo jazdy kontrola trakcji i ABS. Transport podobny do motocyklowego i wrażenia z jazdy typowe dla quadów — pojazdy z serii Ryker oraz Spyder polecić można każdemu, kto ceni sobie adrenalinę, emocje i szybką jazdę. Oba pojazdy, mogą być prowadzone przez osoby posiadające prawo jazdy kategorii B.

Silesia


Dane techniczne i osiągi — poznaj modele Can-Am Spyder i RykerDlaczego warto postawić na motocykle trójkołowe Can-Am Spyder i Ryker? Doskonale poradzą sobie w każdych warunkach podczas jazdy on road. Model Can-Am Spyder to nie tylko wygodna, ale i bardzo dynamiczna maszyna, którą wyróżnia silnik Rotax o pojemności 1330 cm³, moc 115 KM, a także moment obrotowy wynoszący 130 Nm, co stanowi nieco lepszy wynik niż w przypadku modelu Ryker. Oba pojazdy wyposażone zostały w 6-biegową skrzynię, z czego motocykl trójkołowy Ryker został w pełni zautomatyzowany, ułatwiając tym samym jazdę osobom początkującym.

Doświadczenie i tradycjaKanadyjska firma BRP od 2003 roku na nowo definiuje sposób, w jaki możliwe staje się eksplorowanie każdej trasy, on i off road. Opierając projektowane pojazdy na tradycji, pomysłowości i doświadczeniu, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostosowują swoje modele do zmieniających się potrzeb i warunków na trasach oraz poza nimi. Dołącz do rodziny Can-Am i poczuj wolność płynącą z braku jakichkolwiek limitów!