bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1476

[FOTO] W 2021 roku MZD doświetlił kolejne 21 przejść dla pieszych

Na koniec 2021 roku w Bielsku-Białej będzie działać 111 nowoczesnych instalacji doświetlających przejścia dla pieszych - informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej. W tym roku MZD zainstalował systemy doświetlające na kolejnych 21 przejściach.

Reklama

W 2021 roku MZD doświetlił kolejne 21 przejść dla pieszych - 15.12.2021 · fot. MZD Bielsko-Biała


- Instalacja systemów doświetlających przejścia dla pieszych w Bielsku-Białej trwa od kilku lat i jest jednym z priorytetowych działań podnoszących poziom bezpieczeństwa uczestników ruchu. Drogowcy zapewniają, że zakończy się dopiero wtedy, gdy w mieście każdy przechodzień pokonujący ulicę na pasach będzie dobrze widoczny - informuje Miejski Zarząd Dróg.

- Pracy jest więc jeszcze sporo, tymczasem tylko w tym roku słupy z energooszczędnymi ledowymi oprawami, czujnikami zmierzchowymi oraz niezależnym zasilaniem doświetliły następne 21 przejść - dodaje MZD. Na zrealizowanie tegorocznego planu Miejski Zarząd Dróg wydał łącznie 608 tysięcy złotych - jest to kwota pochodząca ze środków własnych gminy.

mp / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.