Reklama

Wiadomości

  • 7 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1587

Dziś w BCK kolejne spotkanie dotyczące budowy spalarni

Za nami:

Kolejna, czwarta już, debata merytoryczna dotycząca ewentualnego powstania Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów w Bielsku-Białej odbędzie się 7 grudnia w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej. Początek debaty o godzinie 18.00. Do BCK-u mogą przyjść wszyscy chętni.

Za nami kolejna debata na temat budowy spalarni w Wapienicy
Debata na temat budowy spalarni w Wapienicy - 16.11.2021 · fot. UM Bielsko-Biała


Po stronie panelistów w wydarzeniu udział wezmą - Piotr Barczak z Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, Paweł Głuszyński z Towarzystwa na Rzecz Ziemi, prezes Zakładu Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej Wiesław Pasierbek, Piotr Prochot z ZGO, kardiolog prof. Paweł Buszman oraz dr inż. Aleksander Sobolewski z Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla.

Debata przewiduje sześć wystąpień panelistów po 4 minut każde. Eksperci przedstawią swoje stanowisko dotyczące poruszanego tematu. Później będzie czas na pytania uczestników i podsumowanie debaty. Zadający pytanie będzie miał na to 1 minutę. Czas przewidziany na odpowiedź eksperta to 2 min. W tej części uczestnicy zadają pytania, na które odpowiadają eksperci każdej ze stron, po jednej osobie.

Wszystko ma trwać około 90 minut. Najwięcej czasu, bo aż około 60 minut, organizatorzy wydarzenia przewidzieli na pytania uczestników.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Spalarnia, biogazownia, odpady" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Spalarnia, biogazownia, odpady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Spalarnia, biogazownia, odpady" podaj