bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 listopada 2021
  • 26 listopada 2021
  • wyświetleń: 1611

Zimowe utrzymanie dróg: udostępniono specjalne numery telefonów

Spółki Eurovia oraz PreZero udostępniły numery telefonów, które będą służyły do całodobowej obsługi interwencji i zgłoszeń. Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej udostępnił również wykaz ulic z podziałem na standardy zimowego utrzymania według zadań.

Reklama

pług, odśnieżarka, zima
Zimowe utrzymanie dróg: udostępniono specjalne numery telefonów · fot. bielsko.info


Przypomnijmy, jak informowaliśmy tutaj, w tym roku przetarg na zimowe utrzymanie dróg podzielono na trzy zadania: zimowe utrzymanie głównych ciągów komunikacyjnych w Bielsku-Białej oraz odśnieżanie "pozostałych ciągów komunikacyjnych", które zostało podzielone na dwie strefy - wschodnią i zachodnią.

Do całodobowej obsługi interwencji i zgłoszeń wykonawcy udostępnili poniższe numery telefonów:
  • Eurovia Polska S.A.: 515 126 284,
  • PreZero Bielsko-Biała S.A.: 33 499 20 16, 33 499 20 26.


Dostępny jest również dedykowany nr telefonu w Miejskim Zarządzie Dróg działający w godzinach od 7.30 do 15.30 oraz adres poczty elektronicznej: 503 692 143, zima2021@mzd.bielsko.pl

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej opublikował również wykaz ulic z podziałem na standardy zimowego utrzymania według zadań. Jest on dostępny w poniższych załącznikach:

mp / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.