Wiadomości

  • 21 września 2021
  • wyświetleń: 3118

Gdzie w tym tygodniu na szczepienie przeciwko COVID-19?

W tym tygodniu w Bielsku-Białej nadal można szczepić się przeciwko Covid-19. Przed szczepieniem w wymienionych niżej punktach nie trzeba się rejestrować.

Gdzie w tym tygodniu na szczepienie przeciwko COVID-19?
Gdzie w tym tygodniu na szczepienie przeciwko COVID-19? · fot. UM Bielsko-Biała


  • 22 września (środa) od 10.00 do 15.00 w CH Sarni Stok szczepienia organizuje Bielskie Pogotowie Ratunkowe. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową Pfizer.


  • 24 września (piątek) w godz. od 17.00 do 20.00 w Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Bielsku przy ul. Jana Sobieskiego 307 A osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.


  • 25 września br. (sobota) w godz. od 9.00 do14.00 w Beskidzkim Centrum Onkologii - Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II przy ul. Wyzwolenia 18 można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.


  • Od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-19.00 czynny jest punkt szczepień w Centrum Handlowym Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20 (pierwsze piętro, w lokalu w części restauracyjnej). Tam również nie trzeba się wcześniej rejestrować. Wystarczy przyjść z dowodem osobistym. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową Pfizer.


Osoby szczepione jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson otrzymają od razu certyfikat potwierdzający zaszczepienie.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj