bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2021
  • 31 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2166

Konkurs: zrób zdjęcie kwiatom w naszym mieście!

Ruszył kwiatowy konkurs - inicjatywa o nazwie Ekspozycje kwiatowe Bielska-Białej 2021 organizowana przez Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Wystarczy zrobić zdjęcie jednej z kwiatowych ekspozycji i nadesłać je na konkurs!

Wieże kwiatowe w Bielsku-Białej - 21.08.2021
Wieże kwiatowe w Bielsku-Białej - 21.08.2021 · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB


Jeszcze dobrze nie wybrzmiały echa wygranej Bielska-Białej w konkursie na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce w plebiscycie Terra Flower Power (pisaliśmy o niej w artykule Bielsko-Biała z tytułem najpiękniej ukwieconego miasta), a my już miasto ma dla mieszkańców kolejny konkurs - fotograficzny.

Wykonane na terenie Bielska-Białej zdjęcie ma przedstawiać ekspozycję kwiatową przygotowaną na zlecenie Wydziału Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Fotografia musi być wykonana w kolorze i przedstawiać np. wieżę kwiatową, donicę z kwiatami, skwer, łąkę kwiatową, ogród różany lub inną kompozycję kwiatową zlokalizowaną na terenie miasta.

Na prace organizator czeka do 31 sierpnia. Należy je przesłać w formie elektronicznej na adres kp@um.bielsko-biala.pl.

W zgłoszeniu należy podać nazwę konkursu oraz imię i nazwisko osoby zgłaszającej, która posiada prawa autorskie do fotografii oraz lokalizację ekspozycji. Dodatkowych informacji udziela główny specjalista Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej Piotr Gibiec.

Konkurs jest skierowany do wszystkich osób nie zajmujących się fotografią zawodowo, udział w nim jest bezpłatny, a jeden autor może przesłać tylko jedną pracę.

Prace konkursowe oceni jury. W konkursie wyróżnionych zostanie maksymalnie 5 uczestników. Termin rozstrzygnięcia upłynie 4 września. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody rzeczowe.

Więcej informacji, regulamin konkursu i zgoda na przetwarzanie danych osobowych wraz z klauzulą informacyjną na stronie UM Bielsko-Biała:
ms.bielsko-biala.pl/aktualnosci/1/wygraj-nagrode-za-zdjecie-kwiatow

ar / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.