bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2021
  • wyświetleń: 2652

Trwa zbiórka na rzecz bielszczanki "na życie po histerektomii macicy"

Pani Elżbieta, mieszkanka Bielska-Białej, w marcu przeszła pierwsze łyżeczkowanie macicy po krwotokach. Z badania histopatologicznego wynikało, że są polipy, ale wyniki nie ukazały nic groźnego. Jednak w czerwcu, po kolejnym łyżeczkowaniu, kontrola wykazała stan przedrakowy i konieczne jest usuwanie macicy. Operacja odbędzie się w sierpniu, a obecnie trwa zbiórka "na życie po histerektomii macicy".

Reklama

Bielszczanka walczy o zdrowie po histerektomii macicy
Trwa zbiórka na rzecz bielszczanki "na życie po histerektomii macicy" · fot. pomagam.pl


- Jestem młoda, nie mam nawet trzydziestu lat, ciężko jest mi się z tym pogodzić, ogromnie się boję. W związku z tym, że operacja będzie stosunkowo szybko bo w pierwszej połowie sierpnia, zwracam się do Was z prośbą. Jestem w trudnej sytuacji finansowej, badania, leki i prywatni lekarze (ginekolodzy, psychiatrzy) pochłonęli mój domowy budżet - opisuje pani Elżbieta na portalu pomagam.pl.

- Wychowujemy z narzeczonym synka, Szymonka, po operacji nie będę w stanie zostać sama w domu, chciałabym, marzę, by móc spędzić ten najgorszy okres swojego życia z moimi najbliższymi. Myślę że dobro wraca, pomagałam innym, gdy byłam w stanie... - dodaje bielszczanka.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.