bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 stycznia 2011
  • wyświetleń: 4689

Lodowisko w hali pod Dębowcem

Wiele osób czeka z utęsknieniem, kiedy będą mogły pojeździć na łyżwach w nowej hali pod Dębowcem. Niestety, podczas tej zimy może to okazać się niemożliwe.

Osoby chętne do jazdy na łyżwach mają do dyspozycji lodowisko rozkładane na boisku przy ul. Słowackiego. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem, ale bielszczanie marzą o ślizgawce pod dachem, która umożliwia jazdę bez względu na pogodę. Dlatego część osób jeździ do Cieszyna, gdzie w nowej hali sportowej funkcjonuje duże lodowisko.

Mieszkańcy Bielska z nadzieją czekali na otwarcie nowej hali pod Dębowcem. Urzędnicy bowiem od początku zapowiadali, że jedną z jej funkcji będzie właśnie kryte lodowisko.

Miasto ogłosiło jesienią przetarg i i wybrało firmę, która miała dostarczyć lodowisko za 779 tys. zł. Niestety, okazało się, że wyniki przetargu zostały oprotestowane i sprawa trafiła do Krajowej Izby Odwoławczej przy Urzędzie Zamówień Publicznych w Warszawie. Izba nakazała miastu, aby jeszcze raz przeanalizowało zgłoszone oferty i ponownie wybrało wykonawcę.

mot / bielsko.info, źródło: Gazeta Wyborcza Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.