bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2146

Bramownice na ul. Kwiatkowskiego nadal są monitorowane

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i płynności ruchu skrzyżowanie wraz z wlotem w ulicę Eugeniusza Kwiatkowskiego jest stale monitorowane, a sytuacje związane z nieprzestrzeganiem obowiązującej organizacji ruchu są na bieżąco przekazywane policji w formie zawiadomienia o możliwym popełnieniu wykroczenia. Jednak nie zniechęca to kierowców, którzy nadal łamią przepisy.

Reklama

Bramownice na ul. Kwiatkowskiego nadal są monitorowane
Bramownice na ul. Kwiatkowskiego nadal są monitorowane · fot. MZD Bielsko-Biała


O konieczności bezwzględnego przestrzegania przepisów dotyczących zakazu wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej wyższej niż 3,5 t oraz wysokości ponad 2,2 m w ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego przypomniał Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej. Jak dodaje, skrzyżowanie i sam wlot są stale monitorowane, a łamanie przepisów jest zgłaszane policji.

Nie zniechęca to jednak kierowców, którzy nadal łamią przepisy. - W okresie od 6 marca 2020 roku do 23 kwietnia 2021 roku zarejestrowano 64 tego typu zdarzenia, z czego 27 zakończyło się ukaraniem kierowców, a pozostałe są w trakcie weryfikacji - informuje MZD Bielsko-Biała.

MZD jednocześnie dodało, że prace związane z przygotowaniem dokumentacji przebudowy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego są już na finiszu, a przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji zostanie ogłoszony w najbliższych tygodniach. Planuje się, że przebudowa ulicy wraz z wiaduktem rozpocznie się jeszcze w tym roku.

mp / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.