bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 czerwca 2021
  • wyświetleń: 8892

W najbliższy piątek otwarcie ul. Cieszyńskiej na całej długości!

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej od najbliższego piątku, 11 czerwca wznawia ruch samochodowy na zamkniętym dotychczas rozbudowywanym odcinku ul. Cieszyńskiej. Przywrócona także zostaje obsługa ruchu autobusów na całej długości ulicy.

To ostatnie miesiące prac na przebudowie ul. Cieszyńskiej - 26.05.2021
To ostatnie miesiące prac na przebudowie ul. Cieszyńskiej - 26.05.2021 · fot. MZD Bielsko-Biała


Włączenie do ruchu zamkniętego dotąd odcinka ul. Cieszyńskiej od skrzyżowania z ul. Stanisława Skrzydlewskiego do ul. Wapienickiej nastąpi rankiem w najbliższy piątek. - W ten sposób cała rozbudowywana ul. Cieszyńska będzie już przejezdna. Drogowcom zależy na jak najszybszej likwidacji uciążliwego objazdu ul. Tańskiego. Prace na włączanym odcinku będą się jeszcze odbywać, dlatego ruch samochodowy zostanie skierowany na pasy wewnętrzne. Zewnętrzne zaś służyć będą drogowcom jako pasy technologiczne do prowadzenia ostatnich robót - informuje MZD w Bielsku-Białej.

W związku z opisanymi zmianami na ul. Cieszyńską powracają także autobusy komunikacji miejskiej linii nr: 7, 10, 16, 20 oraz P1 i N1. Przywrócenie obsługi przystanków autobusowych wiąże się także z jednoczesnym oddaniem przez MZD do użytku przejścia podziemnego na wysokości Osiedla Wojska Polskiego. Miejski Zarząd Dróg dodatkowo informuje, że trwa postępowanie przetargowe na wybór wykonawcy zapowiadanego wcześniej remontu ulic Czesława Tańskiego i Stanisława Skrzydlewskiego, którymi dotąd prowadzony był objazd rozbudowywanej ul. Cieszyńskiej.

mp / bielsko.info
źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.