bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3392

Autobusy bielskiego MZK powracają na ulicę Cieszyńską

W związku z przywróceniem przejezdności na ul. Cieszyńskiej na odcinku od ronda im. Czesława Niemena do ul. Czesława Tańskiego/Wapienickiej, od najbliższego piątku, 11 czerwca przywrócone zostaną podstawowe trasy przejazdu linii nr 7, 10, 16, 20, P1 oraz N1.

autobus, mzk, solarid, wapienica, wiadukt
Autobusy bielskiego MZK powracają na ulicę Cieszyńską · fot. MZK Bielsko-Biała


- Na podstawowej trasie przejazdu obsługiwane będą przystanki Cieszyńska Osiedle Wojska Polskiego oraz Cieszyńska Lotnisko. Autobusy powyższych linii nie będą obsługiwały przystanków zlokalizowanych na dotychczasowej trasie objazdu, tj.: Stawowa, Osiedle Wojska Polskiego, Tańskiego Skrzydlewskiego oraz Osiedle Polskich Skrzydeł - informuje Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego.

W związku z przywróceniem kursowania autobusów na ulicy Cieszyńskiej od ronda Niemena do skrzyżowania z ulicami Tańskiego i Wapienicką wprowadzone zostaną korekty w godzinach odjazdów linii nr 7, 10, 16, 20, P1 oraz N1 z poszczególnych przystanków. Nowe tabelaryczne rozkłady jazdy ważne od 11 czerwca można znaleźć tutaj.

mp / bielsko.info, źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.