Reklama

Wiadomości

  • 3 czerwca 2021
  • 5 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1312

"Parasol" z grantem na realizację projektu "Nasz Eko-Ogród"

W konkursie "Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich na rok 2021" dofinansowanie na realizację programu "Nasz eko-ogród" otrzymał Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży "Parasol" z Bielska-Białej.

"Parasol" z grantem na realizację projektu "Nasz Eko-Ogród"
"Parasol" z grantem na realizację projektu "Nasz Eko-Ogród" · fot. Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży "Parasol"


Bielsko-Biała od 1997 roku jest członkiem Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich, które zrzesza miasta i gminy podejmujące działania na rzecz zdrowia mieszkańców i poprawy stanu środowiska naturalnego.

W 2021 roku stowarzyszenie ogłosiło dla miast członkowskich coroczny konkurs Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich, w tematach: Zdrowie w każdym wieku oraz Zdrowie i środowisko.

Z Bielska-Białej do konkursu przystąpiły trzy placówki: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Dom Pomocy Społecznej Dom Nauczyciela oraz Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży Parasol. Decyzją komisji konkursowej powołanej przez Zarząd Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich, spośród bielskich wniosków dofinansowanie w wysokości 2.974,00 zł (80 proc. wnioskowanej kwoty) otrzymał Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży Parasol na realizację programu Nasz eko-ogród.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.