bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 września 2012
  • 30 września 2012
  • wyświetleń: 3925

Sarni Stok: drzewko za surowce

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Fundacja Arka zaprasza na kolejną akcję zbiórki surowców wtórnych, która odbędzie się w ostatni weekend września, 29-30 na terenie parkingu Centrum Handlowego Sarni Stok. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na bezdomne zwierzaki.

sarni stok, drzewko za surowce


Wystarczy przynieść 10 kg makulatury, 20 puszek aluminiowych, 20 butelek plastikowych i 20 szklanych/sło­ików, by wymienić je na jeden miły drobiazg. Na zainteresowanych czekają leśne drzewka, sadzonki bratków i wiele innych, miłych upominków.

Organizatorzy zapraszają w dniach 29 i 30 września, w godzinach od 9.00 do 17.00 (sobota) i od 10.00 do 17.00 (niedziela). Akcja zbiórki odbędzie się na terenie górnego parkingu Centrum Handlowego Sarni Stok.

Pierwszego dnia akcji zagości ekomobil "Jeżowóz" - mobilne centrum edukacji ekologicznej, stworzone przez Stowarzyszenie na rzecz ekorozwoju Agro-Group z Białegostoku. Będzie można zapoznać się z ciekawymi, przyrodniczymi ciekawostkami i zobaczyć jak "Jeżowóz" sprawdza się w codziennej edukacji dzieci i młodzieży.

Współorganizatorem akcji jest Centrum Handlowe Sarni Stok oraz Lasy Państwowe. Partnerami akcji są Nadleśnictwa: Bielsko, Ustroń, Wisła, Węgierska Górka i Urząd Miasta Bielsko-Biała. W akcji weźmie również udział młodzież i nauczyciele z Technikum Leśnego w Brynku.

new / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj