Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2021
  • 30 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 4276

Masowy Punkt Szczepień ogranicza działalność. Przez brak szczepionek

Z uwagi na ograniczone dostawy szczepionek, punkt szczepień powszechnych w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej będzie w najbliższym czasie czynny tylko w niektóre dni. Na razie nie ma też wolnych terminów na szczepienia.

Masowy Punkt Szczepień ogranicza działalność. Przez brak szczepionek
Masowy Punkt Szczepień ogranicza działalność. Przez brak szczepionek · fot. UM Bielsko-Biała


- W maju punkt na pewno będzie czynny w dniach 5, 11, 18 i 24 maja. Jak informuje Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, który administruje szczepieniami w hali, ograniczone możliwości szczepień nie wynikają z winy miasta. Przyczyną ograniczeń są mniejsze, niż pierwotnie zapowiadano, dostawy szczepionek. W związku z tym wydział apeluje, aby mieszkańcy uzbroili się w cierpliwość - informuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

- Obsługujący szczepienia cały czas są w pełnej gotowości. Jak tylko szczepionki dotrą do Bielska-Białej, punkt będzie działał w pełnym wymiarze. Na razie jednak z powodu braku wolnych terminów niemożliwa jest też rejestracja pod numerami telefonów, które funkcjonują w hali pod Dębowcem - dodaje magistrat.

Jednak, jak podkreśla bielski UM, jest szansa na to, że po 10 maja do miasta dotrą kolejne szczepionki i wtedy ruszy ponowna rejestracja chętnych.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj