REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2021
  • 18 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 29542

[FOTO] Policja weszła do Ninja Park Jumpownia. Sanepid zamknął lokal!

W środę, 14 kwietnia około godziny 17.00 w Ninja Park Jumpowania przy ul. Partyzantów w Bielsku-Białej interweniowały liczne patrole policji. Na miejsce ściągnięto siedem radiowozów i kilkunastu policjantów. Jak się okazało lokal był czynny mimo obowiązujących obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa.

Akcja policji w Ninja Park Jumpownia - 14.04.2021 · fot. sid / bielsko.info


- Policjanci realizując zadania służbowe kontrolowali placówki, które powinny być w chwili obecnej nieczynne. W trakcie patrolu stwierdzono, że park zabaw jest najprawdopodobniej otwarty. W związku z tym przystąpiono do jego sprawdzenia. Potwierdzono, że lokal obsługuje klientów. Wylegitymowano personel oraz osoby wewnątrz lokalu. Sporządzono dokumentację, która trafi do sanepidu oraz na jej podstawie policjanci ustalają, czy w związku z otwarciem tego lokalu nie doszło do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia - poinformował nasz portal asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

Ninja Park Jumpownia przy ul. Partyzantów 71 w Bielsku-Białej to przestronny, zintegrowany system torów przeszkód i park trampolin. Dostępna jest także strefa siatkówki, kosza i basen z gąbkami.

Chwilę przed godziną 19.00 właściciele Ninja Park Jumpownia za pośrednictwem Facebooka poinformowali, że w związku z decyzją sanepidu lokal pozostanie nieczynny do 3 maja bieżącego roku.

Loading...

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj