bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 września 2012
  • 14 września 2012
  • wyświetleń: 4338

Energetyczne Targi Bielskie

Za nami:

Ponad 700 wystawców z Europy, Azji i Ameryki Północnej uczestniczy od wtorku 11 września br. w jubileuszowych 25. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich Energetab, które odbywają się w hali wielofunkcyjnej pod Dębowcem.

Energetyczne Targi Bielskie
Energetyczne Targi Bielskie


Targi w Bielsku-Białej są od wielu już lat jedną z największych w Polsce ekspozycji urządzeń dla branży energetycznej. Prezentowane są tu produkty i technologie związane z wytwarzaniem, przesyłem i dystrybucją energii elektrycznej i cieplnej, odnawialnymi źródłami energii, a także aparaty i materiały, a także systemy automatyki, służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania.

Energetyczne Targi Bielskie Energetab · fot. UM Bielsko-Biała


Organizatorem Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich jest spółka ZIAD, a generalnym partnerem Grupa Tauron Polska Energia S.A. Bielskim targom towarzyszą liczne konferencje i seminaria, prezentacje, a także spotkania energetyków. Tegoroczna edycja targów Energetab potrwa do 14 września 2012r.

Wstęp na targi jest bezpłatny, ale organizatorzy zachęcają zwiedzających do zarejestrowania swojego pobytu na stronie internetowej www.energetab.pl

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.