bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2021
  • 11 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 5876

Mieszkanka Złotych Łanów śpiewa, by nagłośnić zbiórkę dla Iwony

Mieszkanka osiedla Złote Łany wydała utwór pt. "Pałac", który został nagrany na potrzeby projektu charytatywnego "Serce Dla Serca". Projekt ma na celu zebranie 5 milionów złotych dla Iwony. Kobieta zmaga się z kifoskoliozą piersiowo-lędźwiową dużego stopnia i potrzebna jest operacja w USA.Utwór "Pałac" autorstwa bielszczanki znajduje się na płycie charytatywnej "Serce dla serca", którą można było nabyć na Allegro lub licytować. Cały dochód z płyty został przeznaczony na rzecz Iwony. Wciąż można wspierać zbiórkę na portalu siepomaga.pl.

allegro.pl/oferta/serce-dla-serce-10478181920

Piosenki prezentowane na płycie są z różnych gatunków muzycznych - od popu, aż po muzykę klasyczną.
W akcję włączyli się tacy artyści jak: Kayah, Irena Santor, Maja Kapłon, ich Troje, Izabela Trojanowska, Roberto Cresca czy Golec uOrkiestra. Pomysłodawcami projektu są Krzysztof Rydzelewski oraz Dariusz Gajda, a akcję wsparły medialnie oddziały regionalne TVP.

34-letnia Iwona, mieszkanka Kluczborka choruje na kifoskoliozę piersiowo-lędźwiową dużego stopnia. Od roku jej stan dramatycznie się pogarsza, choroba postępuje szybko, jak nigdy dotąd. Poruszanie się i wykonywanie codziennych czynności sprawia jej ogromny kłopot. Nie mówiąc o oddychaniu… Dziś wymaga całodobowej tlenoterapii. Bez specjalistycznego sprzętu saturacje drastycznie spadają… Jedynym ratunkiem dla młodej kobiety jest natychmiastowa operacja w USA, która kosztuje fortunę.

Więcej o schorzeniu Iwony przeczytacie na portalu siepomaga.pl:

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.