bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 marca 2021
  • 25 marca 2021
  • wyświetleń: 2138

Ruszają konsultacje ws. bielskiego Budżetu Obywatelskiego 2022

Za nami:

Pracownicy Urzędu Miejskiego obsługujący punkty konsultacyjne Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej na 2022 rok - z uwagi na trwający stan epidemii Covid-19 - będą telefonicznie lub mailowo udzielać informacji niezbędnych do przygotowania wniosku do BOBB 2022.

ratusz
Ratusz w Bielsku-Białej · fot. UM Bielsko-Biała


Spotkanie osobiste z interesantami w celu udzielenia informacji niezbędnych do przygotowania wniosku jest możliwe po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu spotkania (maile i telefony wskazano poniżej). Ratusz zachęca - z uwagi na częściowe zamknięcie urzędu - do kontaktu zdalnego. Urząd Miejski czeka na maile lub telefony od wszystkich zainteresowanych mieszkańców w wyznaczonych godzinach, w okresie od 25 marca do 26 kwietnia 2021 roku.

Punkty Konsultacyjne czynne będą od 25 marca do 26 kwietnia 2021 roku:
  • w Biurze Rady Miejskiej przy pl. Ratuszowym 1, w pokoju nr 50 i 51 na I piętrze; punkt czynny (oprócz świąt) w poniedziałki, wtorki, środy w godz. 8.00-15.00, w czwartki 8.00-17.00, w piątki 8.00-12.00, tel. 33 4971489, tel. 33 4971453, mail: kontakt@obywatelskibb.pl,
  • w Centrum Organizacji Pozarządowych przy pl. Opatrzności Bożej 18, czynnym (oprócz świąt) w środy w godz. 8.00-10.00, w czwartki 16.00-18.00, tel. kom. 515 960 015, mail: cop@um.bielsko.pl.


Zgłaszanie projektów- W związku z epidemią koronawirusa oraz dla wsparcia i wzmocnienia działań zapobiegających jej rozprzestrzenianiu się, jak również w trosce o zdrowie nas wszystkich - informujemy, że rekomendowanym sposobem zgłaszania projektów do BOBB 2022 jest droga elektroniczna - zaznacza bielski magistrat.

Skany formularzy z propozycjami projektów wraz z dołączonymi listami poparcia mogą być przesyłane na adres projekty@obywatelskibb.pl - dotyczy to tylko projektów ogólnomiejskich - i oświadczeniami - jeśli są konieczne. Możliwe jest również wysyłanie zdjęć wszystkich stron wypełnionego formularza projektu wraz z listą poparcia projektu - dotyczy tylko projektów ogólnomiejskich. Wówczas ważne jest, aby były to zdjęcia możliwie dobrej jakości, z których można odczytać wszystkie pola formularza i pozostałych dokumentów, a w przypadku projektów ogólnomiejskich - odczytać listę poparcia.

Dla wszystkich mieszkańców Bielska-Białej uruchomiono stanowisko wyposażone w urnę znajdujące się przy pl. Ratuszowym 6 - przed wejściem do Biura Obsługi Interesantów - oraz przy pl. Opatrzności Bożej 18 - Centrum Organizacji Pozarządowych - gdzie można wrzucać wypełnione formularze. W punktach konsultacyjnych wyłożono do pobrania wydrukowane formularze zgłoszenia projektów ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami.

Więcej informacji na temat Budżetu Obywatelskiego miasta Bielsko-Biała na 2022 rok można znaleźć tutaj.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.