bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 marca 2021
  • 19 marca 2021
  • wyświetleń: 5331

Tysiące maseczek zostanie bezpłatnie rozdane mieszkańcom Bielska-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Za nami:

Blisko 4 tysiące maseczek zostanie bezpłatnie rozdane mieszkańcom Bielska-Białej w najbliższy piątek 19 marca w Galerii SFERA. Marka BISAF podzieli się wiedzą dotyczącą najskuteczniejszej ochrony, wyjaśni skróty FFP2 i FFP3 oraz opowie o stopniu filtracji, który wyznacza jakość i bezpieczeństwo użytkowania produktu.

Tysiące maseczek zostanie bezpłatnie rozdane mieszkańcom Bielska-Białej
Tysiące maseczek zostanie bezpłatnie rozdane mieszkańcom Bielska-Białej · fot. Bisaf


Tysiące specjalistycznych maseczek dla klientów Galerii SFERA19 marca na terenie Galerii SFERA będzie można otrzymać darmowe, specjalistyczne półmaski filtrujące marki BISAF. Współpraca producenta z galerią ma na celu zadbanie o maksymalne bezpieczeństwo klientów oraz promowanie wiedzy o najlepszych rozwiązaniach w zakresie ochrony m. in. przed wirusami. Odbiór maseczek będzie możliwy przy stoisku przedstawicieli marki BISAF.

- Już od ponad roku w Galerii SFERA stawiamy na bezpieczeństwo naszych klientów. Wdrożyliśmy specjalne procedury w zakresie dezynfekcji i prowadzimy kampanię #kupujebezpiecznie, w ramach której intensywnie edukujemy i informujemy o działaniach zapewniających bezpieczeństwo naszych klientów. Tym razem idziemy o krok dalej i w najbliższy piątek zaprosiliśmy ekspertów marki BISAF, którzy zwrócą uwagę naszym klientom na jakość maseczek, które towarzyszą nam na co dzień. Dzięki naszej współpracy przyczynimy się do szerzenia wiedzy dotyczącej dbania o zdrowie i bezpieczeństwo - mówi Monika Magner, dyrektor Galerii SFERA.

Tysiące maseczek zostanie bezpłatnie rozdane mieszkańcom Bielska-Białej
Tysiące maseczek zostanie bezpłatnie rozdane mieszkańcom Bielska-Białej · fot. Galeria Sfera


Ekspercka wiedza dla mieszkańców Bielska-BiałejKlienci Galerii SFERA będą mogli skorzystać z profesjonalnej wiedzy przedstawicieli marki BISAF. - Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu zarówno dla profesjonalistów, którzy używają maseczek filtrujących w pracy, jak i dla każdego, kto chce zadbać o zdrowie swoje i innych. Chcemy uświadomić, że nie każda maseczka będzie chroniła nas na wystarczającym poziomie, a zarazem będzie komfortowa w użytkowaniu, zapewniając łatwość oddychania czy np. brak efektu parujących okularów. Stąd chęć podzielenia się naszym produktem z mieszkańcami regionu i uświadomienia im różnic w jakości poszczególnych produktów - mówi Michał Kuczyński z firmy BISAF.

Najbliższy piątek będzie dla mieszkańców Bielska-Białej niepowtarzalną okazją do poszerzenia swojej wiedzy i skorzystania z darmowych produktów, które mogą odebrać przy stoisku marki BISAF w przestrzeni Galerii SFERA.

mp / bielsko.info, źródło: Galeria Sfera

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj