bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2012
  • 1 września 2012
  • wyświetleń: 3587

Eksperymenty dla dzieci w Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

Dzieci lubią poznawać świat i bawić się w szalonych naukowców. W "Laboratorium niesamowitych eksperymentów" będą miały okazję zamienić się w małych odkrywców. Podczas warsztatów w Centrum Handlowym Auchan 1 i 2 września dowiedzą się m.in. jak zrobić baterię z cytryny czy zamknąć chmurę w słoiku.

auchan
Auchan w Bielsku-Białej


Nauka poprzez zabawę dla całej rodziny będzie atrakcją zbliżającego się weekendu kończącego wakacje. Wszyscy, którzy kochają eksperymenty naukowe, będą mogli samodzielnie przeprowadzić niezwykłe doświadczenia. Wszystkie eksperymenty będą przeprowadzane bezpiecznie, pod okiem fachowców. Każdy będzie mógł także poddać się doświadczeniu złudzeń optycznych. To wyzwanie dla wielu odważnych, przyszłych naukowców i okazja do przygotowania się do powrotu na lekcje.

Niespodzianką będzie spektakl angażujący dzieci "Zostań odkrywcą świata". Dodatkowo mali i duzi wezmą udział w naukowych łamigłówkach, a na stoisku prac artystycznych będzie można namalować kulę ziemską lub zjawiska atmosferyczne, takie jak tęcza. Najmłodsi będą mogli samodzielnie sprawdzić prawa przyciągania ziemskiego na specjalnie przygotowanym, kolorowym placu zabaw.

"Laboratorium niesamowitych eksperymentów" to doskonała okazja do poznania najważniejszych mechanizmów kierujących przyrodą. Mali adepci nauk ścisłych sami przeprowadzą nieskomplikowane, bezpieczne doświadczenia, które pozwolą im odkryć tajemnice otaczającego świata. Zajęcia stanowią znakomite połączenie praktycznej nauki oraz wspaniałej zabawy. Wykonywane w trakcie weekendu eksperymenty z pewnością na długo pozostaną w pamięci małych inżynierów.

Dla pierwszych stu pięćdziesięciu osób, które w każdym z dni akcji zrobią zakupy w galerii handlowej za minimum 30 zł, mamy kubek z postacią z ulubionych bajek dla dzieci.

„Laboratorium niesamowitych eksperymentów” zaprasza 1 i 2 września w godzinach 12.00 - 18.00 w Centrum Handlowym Auchan w Bielsku - Białej.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj