Wiadomości

  • 26 sierpnia 2012
  • 31 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3625

Psia Edukacja w Galerii Sfera

Za nami:

Wkrótce po raz kolejny w Galerii Sfera będzie można spotkać przedstawicieli fundacji Forget-me-not Psia Edukacja wraz z niezwykle lubianym psem Largo oraz jego czworonożnymi przyjaciółmi.

Psia Edukacja, Sfera


Zachęcamy do odwiedzenia Galerii Sfera w dniach 31 sierpnia od 12.00 do 18.00 oraz 1 września od 9.00 do 21.00. Później spotkania będą odbywać się cyklicznie w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godz 9.00-21.00.

Wolontariusze będą opowiadać o tajnikach prawidłowego wychowania oraz pielęgnacji psów, a także umiejętności polepszania relacji pomiędzy psem i jego właścicielem. Na spotkaniu obecni będą również przedstawiciele straży pożarnej, ratownictwa medycznego oraz policji.

Spotkania z przedstawicielami fundacji Forget-me-not Psia Edukacja to także okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat kynoterapii - metody rehabilitacyjnej łączącej naukę i zabawę z udziałem specjalnie wyszkolonego psa. Dla najmłodszych miłośników czworonogów przygotowany zostanie punkt przedszkolny Tęczowy Ogródek, gdzie prowadzone będą gry i zabawy edukacyjne. Oczywiście nie zabraknie zabaw z samymi psami.

Nieco starsi skorzystać będą mogli z bezpłatnych porad weterynaryjnych oraz uzyskać informacje na temat adopcji czworonogów od przedstawicieli bielskiego schroniska dla zwierząt.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj