bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 lutego 2021
  • wyświetleń: 2409

Konferencja poświęcona spalarniom. Wystąpi zastępca prezydenta miasta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Spalarnia" podaj

Zastępca prezydenta Piotr Kucia będzie reprezentował nasze miasto w ogólnopolskiej konferencji "Termiczne Przekształcanie Odpadów Komunalnych - technologie, realizacja inwestycji, finansowanie". Przedstawiciel Bielska-Białej będzie opowiadał o planowanej w naszym mieście budowie spalarni śmieci.

spalarnia
Wapienica to według ekspertów najlepsza w Bielsku-Białej lokalizacja dla spalarni · fot. bielsko.info


Władze miasta ciągle podkreślają, że ostateczna decyzja w sprawie budowy spalarni nie zapadła i każdy głos mieszkańców Bielska-Białej będzie brany pod uwagę.

Tymczasem w ostatni weekend lutego, na ogólnopolskiej konferencji poświęconej tematowi technologii termicznego przekształcania odpadów komunalnych, zastępca prezydenta miasta Piotr Kucia wygłosi prelekcję pt. "Założenia techniczne planowanej Instalacji do Termicznej Przeróbki Odpadów Komunalnych w Bielsku-Białej".

- Panie prezydencie miasta, jak to się ma do deklaracji w liście do mieszkańców, że żadne decyzje nie zapadły? - pyta jedna z przeciwniczek budowy spalarni udzielająca się w grupie "STOP Spalarni śmieci w Bielsku-Białej".

Włodarze Bielska-Białej prowadzą intensywną kampanię promującą budowę spalarni. W kampanię została zaangażowana m.in. Krystyna Czubówna. Spot z jedną z najbardziej znanych lektorek emitowany jest w lokalnym radiu.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Spalarnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Spalarnia" podaj