bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 lutego 2021
  • wyświetleń: 753

Czwarta edycja charytatywnej akcji w Galerii Sfera

Już po raz czwarty Galeria Sfera zachęca wszystkich bielszczan do włączenia się w wyjątkową akcję charytatywną, podczas której prawdziwy podarunek od serca można wręczyć nie tylko bliskiej osobie, ale i najbardziej potrzebującym. Mowa o podopiecznych Fundacji „Serca dla Maluszka” i dzieciach dotkniętych chorobami serca, które są beneficjentami tegorocznej akcji.

Czwarta edycja charytatywnej akcji w Galerii Sfera
Czwarta edycja charytatywnej akcji w Galerii Sfera · fot. Materiały prasowe


Nadchodzą Walentynki, czyli święto miłości. Miłości, która może być realizowana na wiele sposobów i dotyczyć zarówno więzi z najbliższymi, jak i szacunku do osób potrzebujących. Jak co roku Galeria SFERA stwarza dla klientów idealną okazję, by obdarować ukochaną osobę, a jednocześnie pomóc podopiecznym bielskiej Fundacji „Serca dla Maluszka”.

- W Galerii Sfera przez cały rok jesteśmy otwarci na inicjatywy charytatywne i społeczne, szczególnie, kiedy dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy nieść pomoc tym najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszego miasta. Bielszczanie wielokrotnie udowodnili nam, jak wielkie mają serca i jak chętnie włączają się do naszych wspólnych akcji. Dlatego i w tym roku, już po raz czwarty, działamy wspólnie na rzecz Fundacji „Serca dla Maluszka” dokładając swoją cegiełkę do leczenia kardiologicznego najmłodszych mieszkańców Bielska - mówi Dagmara Gąsiorek, marketing manager Galerii SFERA.

Akcja opiera się na prostym mechanizmie. Wszyscy, którzy zakupią Kartę Podarunkową w dniach 1-13 lutego sprawią prezent potrzebującym dzieciom. Galeria Sfera przekaże połowę wartości każdej karty Fundacji „Serca dla Maluszka”. Karta Podarunkowa to także najlepszy prezent dla najbliższych, ponieważ będą oni sami mogli wybrać podarunek dla siebie.

- Rola firm takich, jak Galeria Sfera, dzięki którym nasi podopieczni dostają szansę na nowe życie, jest niezastąpiona. Bez pięknych serc i szczerych chęci naszych darczyńców oraz bez prawdziwego zaangażowania i odpowiedzialności społecznej szeregu instytucji nie bylibyśmy w stanie tak wiele zdziałać dla naszych dzielnych podopiecznych. 2020 rok, dzięki wsparciu wielu wspaniałych osób, pozwolił nam na zrealizowanie niesamowitych celów, chociażby takich jak terapia genowa dla kilku naszych podopiecznych walczących z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA), którzy, aby zatrzymać postęp choroby, muszą uzbierać niewyobrażalną kwotę ponad 9 milionów złotych - podkreśla Ewelina Kliś, prezes zarządu Fundacji „Serca dla Maluszka”.

W zeszłym roku w ramach akcji walentynkowej Galeria Sfera zebrała kwotę 15000 zł. Fundacja „Serca dla maluszka” przeznaczyła je na badania diagnostyczne swoich podopiecznych w kierunku rdzeniowego zaniku mięśni (SMA).

- Fundacja „Serca dla Maluszka” zrzesza prawie 1500 podopiecznych, w tym dzieci z różnorodnymi wadami serca. Ich codzienność oznacza regularną kontrolę stanu zdrowia i konieczną rehabilitację kardiologiczną, która poprawia jakość życia, ogranicza postęp choroby oraz zmniejsza ryzyko zdarzeń sercowo-naczyniowych. Bardzo cieszymy się z akcji społecznej adresowanej do naszych maluszków i wierzymy, że przyczyni się ona do poprawy ich zdrowia. Każdy krok, nawet ten najmniejszy, który robią nasi podopieczni daje nam potwierdzenie tego, że wszystko, co robimy ma ogromne znaczenie i właśnie dlatego już nigdy nie poddamy się w walce o ich lepsze jutro - podsumowuje Ewelina Kliś.

Karty Podarunkowe można nabyć w Punkcie Informacyjnym Galerii Sfera oraz na www.sfera.com.pl.

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.