Wiadomości

  • 25 stycznia 2021
  • 26 stycznia 2021
  • wyświetleń: 8341

Anna straciła rękę w wypadku, teraz walczy o powrót do dawnego życia

11 grudnia 2020 roku świat Anny na chwilę się zatrzymał... W wyniku wypadku samochodowego straciła lewą rękę. Teraz czeka mnie długa rehabilitacja i zakup protezy. To niestety spore koszty. Pomóc Ani może każdy z nas.

Anna Koziar
Anna Koziar · fot. siepomaga.pl


- Mam wspaniałą rodzinę: męża i trójkę dzieci. Dwoje najstarszych kończy studia w Krakowie, najmłodszy rozpoczął naukę w szkole średniej. Mam wymarzoną pracę, do której chciałabym wrócić; ogródek, który chciałabym nadal pielęgnować; dom, o który chciałabym dbać; psa jamnika, z którym chciałabym móc wyjść na spacer. Co tu dużo mówić, po prostu tęsknię za zwykłą codziennością - opisuje pani Anna.

11 grudnia jechała do pracy. Było rano, dzień wcześniej spadł pierwszy śnieg...

- Zauważyłam kierowcę jadącego niebezpiecznie z naprzeciwka i, aby uniknąć zderzenia czołowego, wykonałam manewr, w wyniku którego wpadłam w poślizg i uderzyłam w drzewo. Niestety, ręka została tak poważnie zmiażdżona, że nie było mowy o jej uratowaniu… - wspomina. O samym wypadku portal bielsko.info pisał tutaj.

Wypadek w Międzyrzeczu Dolnym - 11.12.2020
Wypadek, w którym pani Anna straciła rękę · fot. Bielskie Drogi


Przed panią Anną teraz długa droga po odzyskanie sprawności. - Czasu już nie cofnę i jedyne, co mogę teraz zrobić, to walczyć. By móc wrócić do dawnego życia, potrzebuję protezy ręki, która niestety kosztuje bardzo dużo pieniędzy. Obecnie czekam na kosztorys - czytamy na stronie siepomaga.pl.

W walce o powrót do dawnego życia pomóc może każdy. Zbiórka dostępna jest tutaj.

raz / bielsko.info

źródło: www.siepomaga.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.