Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 grudnia 2020
  • 29 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1572

[WIDEO] Co zrobić ze świątecznym jedzeniem, które zostało?

Po świętach Bożego Narodzenia warto pomyśleć, co zrobić z żywnością, której nie zjedli domownicy oraz goście. Niespożytym jedzeniem można podzielić się z potrzebującymi, zanosząc ją do lodówek bielskiej Jadłodzielni, które znajdują się w kilku miejscach na terenie miasta.

Loading...


Ideą Jadłodzielni - jak sama nazwa wskazuje - jest możliwość dzielenia się jedzeniem z innymi. Każdy - bez względu na porę dnia i nocy - może tu żywność przynieść oraz w każdej chwili zabrać potrzebne mu produkty i potrawy.

Bielskie Jadłodzielnie działają w ramach społecznej inicjatywy Foodsharing, stawiającej sobie za główny cel ograniczenie zjawiska marnowania jedzenia. Zaleca się, aby jedzenie przygotowane własnoręcznie, w domu, było zapakowane w pojemniki lub słoje, najlepiej z krótkim opisem potrawy oraz datą jej przyrządzenia. Poniżej publikujemy listę z miejscami, w których znajdują się bielskie Jadłodzielnie.

Lista bielskich Jadłodzielni

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.