bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2012
  • 11 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3607

Auchan dla fanów motoryzacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

W najbliższy weekend (11 i 12 sierpnia) w godzinach od 14.00 do 19.00 w Centrum Handlowym Auchan w Bielsku-Białej odbędzie się akcja "Wrzuć bezpieczny bieg".

auchan
Auchan w BIelsku-Białej


Akcja "Wrzuć bezpieczny bieg" ma na celu pokazanie zagrożeń na drodze, a przede wszystkim ma promować kulturę podczas jazdy oraz rozważne korzystanie z dróg. Szybkość rodzi adrenalinę. Jednak może być bezpieczna przy zachowaniu odpowiednich warunków, np. w symulatorze. Każdy, kto będzie chciał poczuć super szybkość, może wypróbować swoich sił na symulatorach F1.

Dla fanów mocnych wrażeń będzie przygotowany również symulator zderzeń, który ma uświadomić, jak niebezpieczna może być nawet zwykła stłuczka. To ważne, zwłaszcza że udział zderzeń w ogólnej liczbie wypadków wynosi aż 20 proc. Dodatkowo kierowcy będą mogli sprawdzić, jaki wpływ na prowadzącego pojazd mają zmęczenie, alkohol czy narkotyki. W konkurencji na symulatorach będzie można zdobyć wejściówki na Summer Cars Party 2012. Nie zabraknie również spotkań z ekspertami ds. bezpieczeństwa. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pokażą, w jaki sposób ochronić siebie i osoby, za które bierzemy odpowiedzialność prowadząc samochód.

Zaplanowano też wiele atrakcji dla najmłodszych. W strefie dla dzieci odbędą się tematyczne konkursy z nagrodami m.in. z wiedzy o znakach drogowych oraz animacje prowadzone przez przeszkolonych opiekunów. Dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie plastycznym na projekt maskotki promującej bezpieczeństwo na drogach. Najciekawszy pomysł zostanie nagrodzony i zaprezentowany na Summer Cars Party 2012.

Akcja „Wrzuć bezpieczny bieg” jest częścią wydarzenia Summer Cars Party, które odbędzie się 15 września na lotnisku Muchowiec w Katowicach. To jedna z większych imprez plenerowych dla fanów aut. Jednocześnie jest to największy show motoryzacyjno-muzyczny w Polsce.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj