bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 grudnia 2020
  • wyświetleń: 534

Kupcy z Agro-Bazaru przekazali żywność POIK-owi

Wyjątkowa inicjatywa kupców z Agro-Bazaru, który co weekend odbywa się na terenie giełdy towarowej w bielskiej Wapienicy: w porozumieniu z Wydziałem Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego wystawcy przekazali Podbeskidzkiemu Ośrodkowi Interwencji Kryzysowej swoje produkty.

dary dla POIK
Dary dla POIK · fot. UM Bielsko-Biała


Akcja Grupy Stowarzyszenia Polska Ekologia pod nazwą "Podzielimy się z potrzebującymi produktami wysokiej jakości" będzie odbywała się co sobotę.

Pierwszą partię ekologicznej żywności odebrała 12 grudnia w Wapienicy dyrektor POIK-u Małgorzata Malinowska.

- Dostaliśmy kompoty, przetwory, warzywa, pieczywo, ziemniaki. Co sobotę - od jednego z wystawców - kucharzy - będziemy też dostawać pyszną, ciepłą zupę - mówi Małgorzata Malinowska.

Obecnie w hostelu w Podbeskidzkim Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej przebywa niewiele osób, dlatego jedzenie trafi też do innych placówek niosących pomoc potrzebującym w mieście - noclegowni, schroniska dla bezdomnych, miejsca izolacji dla osób bezdomnych przy ul. Filarowej czy do Domu Matki i Dziecka w Lipniku.

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.