bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2334

[FOTO] Kolejne przejścia dla pieszych w Bielsku-Białej zostały doświetlone

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował, że zainstalował lampy ledowe przy kolejnych przejściach dla pieszych znajdujących się w naszym mieście.

Kolejne przejścia dla pieszych w Bielsku-Białej zostały doświetlone - 9.12.2020 · fot. MZD Bielsko-Biała


- Świąteczne ozdoby w tym roku może nie rozświetlają bielskich ulic tak, jak w poprzednich sezonach, ale „ledowej jasności” na pewno nie zabraknie na kolejnych bielskich przejściach dla pieszych. Kończy się bowiem następny etap ich doświetlania - zwraca uwagę MZD.

Nowe instalacje zamontowano na 18 wymagających tego miejskich przejściach. Cztery nowe doświetlenia już działają, pozostałe w gotowości czekają na podpisanie umów i podpięcie do liczników systemu dystrybucji TAURON S.A. Odbiory odbywają się sukcesywnie, a całość umowy ma być zrealizowana do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

- W ostatnich latach Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej zlecił wykonanie prawie 80-ciu instalacji doświetlających wymagających tego przejść dla pieszych. Z końcem roku będzie ich więc już prawie 100. Prowadzona przez bielski MZD akcja jest jednym z priorytetów związanych z poprawą bezpieczeństwa na bielskich ulicach - podsumowuje miejska spółka.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.