bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 listopada 2020
  • wyświetleń: 3249

398 nowych zakażeń i 4 zgony w terenie PSSE w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej podała w czwartek przed południem najnowsze dane na temat sytuacji epidemicznej w stolicy Podbeskidzia oraz w powiecie bielskim. W ciągu ostatniej doby zanotowano w sumie 398 nowych zakażeń koronawirusem oraz cztery zgony.

koronawirus, kwarantanna
398 nowych zakażeń i 4 zgony w terenie PSSE w Bielsku-Białej · fot. pixabay.com


W Bielsku-Białej w ciągu ostatniej doby zanotowano 226 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, a w powiecie bielskim - 172. W sumie od początku epidemii w terenie nadzorowanym przez bielską PSSE odnotowano 8783 zakażeń. Obecnie hospitalizowanych jest 56 bielszczan oraz 46 mieszkańców powiatu.

Zanotowano również kolejne zgony osób, które były zakażone koronawirusem. W szpitalu w Wilkowicach zmarł 88-letni mężczyzna z powiatu bielskiego. W powiecie bielskim śmierć poniosła 90-letnia kobieta. W szpitalu w Bystrej zmarła bielszczanka w wieku 80 lat, a w Bielsku-Białej zmarł 61-letni mężczyzna.

Obecnie w kwarantannie domowej przebywa 5320 mieszkańców Bielska-Białej i powiatu bielskiego, a 344 jest pod nadzorem epidemiologicznym.

mp / bielsko.info, źródło: PSSE Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj