Wiadomości

  • 4 listopada 2020
  • wyświetleń: 20641

Zmarł 31-latek z Bielska-Białej zakażony koronawirusem

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach podała w środę o 10.30 najnowsze dane na temat sytuacji epidemicznej w naszym regionie. W szpitalu w Raciborzu zmarł 31-latek z Bielska-Białej. Ponadto w regionie zanotowano kolejne zgony osób zakażonych koronawirusem.

Jak podaje WSSE, w szpitalu w Raciborzu zmarł 31-letni mężczyzna z Bielska-Białej. W szpitalu w Wilkowicach zmarli: 71-letni mężczyzna z Żywca i 73-letnia kobieta z powiatu bielskiego. W szpitalu w Bystrej 84-letni mężczyzna z Rybnika. W szpitalu w Bielsku-Białej zmarli: 81-letnia kobieta z powiatu bielskiego i 76-letni mężczyzna z powiatu bielskiego.

Według danych bielskiego Sanepidu, na terenie kontrolowanym przez PSSE w Bielsku-Białej od początku epidemii do środy, 4 listopada zanotowano 3426 zakażeń koronawirusem (w Bielsku-Białej były to 1447 zakażenia) - tylko w ciągu ostatniej doby zanotowano aż 120 nowych przypadków. Z tej liczby 74 osoby zmarły. Warto dodać, że od kilku dni bielski Sanepid nie podaje danych z podziałem na gminy powiatu bielskiego.

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj