Wiadomości

  • 29 października 2020
  • wyświetleń: 10618

Koronawirus: Kolejne zgony oraz zakażenia w Bielsku-Białej i powiecie

Bielski Sanepid oraz Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach przedstawiły w czwartek przed południem najnowsze dane na temat sytuacji epidemicznej w Bielsku-Białej oraz województwie śląskim. W naszym regionie zanotowano kolejne zgony i zakażenia.

koronawirus
Koronawirus: Kolejne zgony oraz zakażenia w Bielsku-Białej · fot. pixabay.com


W szpitalu w Bielsku-Białej zmarli 80-letnia kobieta z powiatu bielskiego oraz osoby z powiatu żywieckiego: 69-letni mężczyzna oraz 81 i 40-letnie kobiety. w szpitalu w Cieszynie zmarła 82-letnia kobieta z powiatu bielskiego. W szpitalu w Wilkowicach zmarli 63-letni mężczyzna z powiatu bielskiego i 85-letni mężczyzna z Bielska-Białej.

W ciągu ostatniej doby odnotowano 28 nowych zakażeń koronawirusem wśród mieszkańców Bielska-Białej - w sumie od początku epidemii koronawirusem zakaziło się 967 bielszczan, 23 z nich jest hospitalizowanych. 517 mieszkańców naszego miasta pozostaje w kwarantannie domowej, a 102 jest pod nadzorem epidemiologicznym.

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj