bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 października 2020
  • wyświetleń: 1481

Bielski MOPS pomaga seniorom w ramach akcji "Wspieraj Seniora"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Program "Wspieraj Seniora" realizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej. Chodzi o ochronę osób w wieku powyżej 70 lat przed zakażeniem koronawirusem. Dzięki programowi seniorzy uzyskają niezbędną pomoc w czasie pandemii, bez konieczności wychodzenia z domu.

senior, emeryt, pomoc, wsparcie, wolontariat
Bielski MOPS pomaga seniorom w ramach akcji "Wspieraj Seniora" · fot. pixabay.com


"Wspieraj Seniora" jest skierowany do osób powyżej 70 lat, które zdecydują się w czasach pandemii na pozostanie i domu i które nie są w stanie - np. poprzez wsparcie rodziny - zabezpieczyć sobie artykułów podstawowej potrzeby. Wsparcie będzie polegało na dostarczeniu zakupów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze czy środki higieny osobistej.

Seniorzy, którzy potrzebują wsparcia, proszeni są o kontakt pod numerem telefonu: (22) 505-11-11. Infolinia czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8.00 do 21.00. Nr tel. jest też przeznaczony dla osób, które mają w swoim otoczeniu seniorów potrzebujących pomocy.

Do programu mogą się też zgłaszać wolontariusze. Wystarczy wejść na specjalnie utworzoną stronę internetową pod adresem wspierajseniora.pl

Także za pomocą strony internetowej wspierajseniora.pl seniorzy mogą zgłaszać swoje potrzeby.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj