Wiadomości

  • 21 października 2020
  • 22 października 2020
  • wyświetleń: 3688

Dodatkowe środki ostrożności w bielskim Urzędzie Miejskim

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców w związku z nasilającą się epidemią koronawirusa Urząd Miejski w Bielsku-Białej wprowadza aż do odwołania dodatkowe środki ostrożności. Od 26 października wszystkie wydziały Urzędu Miejskiego będą przyjmowały mieszkańców wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

ratusz, urząd miejski
Dodatkowe środki ostrożności w bielskim Urzędzie Miejskim · fot. UM Bielsko-Biała


Wykaz numerów telefonów do wszystkich komórek organizacyjnych Urzędu Miejskiego dostępny jest na stronie internetowej w zakładce [url= Mieszkaniec - Wydziały Urzędu Miejskiego.

Dodatkowo do Wydziałów Komunikacji, Geodezji i Kartografii oraz Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości UM będzie można umawiać się za pośrednictwem dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miejskiego systemu kolejkowego.

Stron nie będzie przyjmowało Biuro Obsługi Interesanta. Wszystkie dokumenty składane do tej pory w BOI będzie można pozostawić w specjalnej skrzynce podawczej wystawionej przed budynkiem Urzędu Miejskiego przy placu Ratuszowym 6. Przypominamy równocześnie o możliwości załatwienia wielu urzędowych spraw za pośrednictwem platformy ePUAP, a także mailowo bądź telefonicznie.

- Za wszystkie niedogodności i utrudnienia bardzo przepraszamy i liczymy na zrozumienie bielszczan - informuje bielski Urząd Miejski na swojej stronie internetowej.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj