Wiadomości

  • 20 października 2020
  • wyświetleń: 10130

Koronawirus: Nie żyje kolejnych dwóch mieszkańców Bielska-Białej

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach we wtorek przed południem podała najnowsze dane na temat sytuacji epidemicznej w województwie śląskim. Według danych wojewódzkiego Sanepidu zmarło kolejnych dwóch bielszczan, którzy byli zakażeni koronawirusem.

szpital, choroba, leczenie, koronawirus
Koronawirus: Nie żyje kolejnych dwóch mieszkańców Bielska-Białej · fot. pixabay


Według danych WSSE w Katowicach, w szpitalu w Bystrej zmarł 80-letni mężczyzna z Bielska-Białej, a w szpitalu w Cieszynie 75-letnia bielszczanka. To 21 oraz 22 ofiara koronawirusa z naszego miasta.

Według wtorkowego raportu Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bielsku-Białej, od początku epidemii w naszym mieście koronawirusem zakaziło się 606 osób. Z COVID-19 do tej pory walkę wygrało 290 bielszczan. Hospitalizowanych w szpitalach zakaźnych jest 20 mieszkańców naszego miasta, 237 przebywa w kwarantannie domowej, a 113 jest pod nadzorem epidemiologicznym.

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj