Wiadomości

  • 18 października 2020
  • wyświetleń: 17546

Koronawirus: W szpitalu w Bielsku-Białej zmarła bielszczanka

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna podała najnowsze dane na temat sytuacji epidemicznej w województwie śląskim. Według niedzielnych danych WSSE, w szpitalu w Bielsku-Białej zmarła 82-letnia kobieta, która była zakażona koronawirusem. To 20 ofiara SARS-CoV-2 z naszego miasta.

szpital, choroba, leczenie, koronawirus
Koronawirus: W szpitalu w Bielsku-Białej zmarła bielszczanka · fot. pixabay


Według niedzielnych informacji bielskiego Sanepidu, od początku epidemii koronawirusem w naszym mieście zakaziło się 557 osób - tylko w ciągu ostatniej doby wykazano 27 nowych przypadków. 21 bielszczan jest hospitalizowanych w szpitalach zakaźnych. Walkę z COVID19 wygrało do tej pory 281 mieszkańców naszego miasta.

447 bielszczan przebywa obecnie w kwarantannie, a 112 pozostaje pd nadzorem epidemiologicznym.

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj