bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 września 2020
  • wyświetleń: 7722

Pralnia samoobsługowa w Bielsku-Białej - teraz darmowe pranie!

Materiał partnera:

W Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów 44 działa samoobsługowa pralnia sieci Speed Queen. Od wczesnego poranka aż do późnych godzin wieczornych, również w niedziele i święta, możemy komfortowo wyprać naszą odzież i nie tylko. Możliwe jest m.in. pranie i suszenie kołder, akcesoriów zwierzęcych, czy dezynfekcja ozonem np. kasków motocyklowych lub butów narciarskich w specjalnej szafie.

UWAGA - teraz w pralni Speed Queen możesz zrobić DARMOWE, testowe - pranie, suszenie lub ozonowanie. Wystarczy tylko wypełnić formularzpralnia speed queen
W czerwcu otwarto w Bielsku-Białej nową pralnię samoobsługową sieci Speed Queen · fot. Speed Queen


Speed Queen to ogólnoświatowa sieć pralni samoobsługowych z renomowaną marką maszyn. Ma już swoje punkty m.in. w Krakowie, Katowicach i Warszawie.

Bielska pralnia czynna jest przez cały tydzień w godzinach od 6.00 do 23.00. Możesz tutaj zrobić pranie w dogodnym dla siebie momencie dnia w 1-1,5 godziny (łącznie z suszeniem) za niewielkie pieniądze, a w międzyczasie spokojnie rozsiąść się na kanapie z kawą i poczytać, albo pozałatwiać sprawy na mieście. W pobliżu pralni znajduje się też parking, co jest udogodnieniem dla osób z dużą ilością prania.

pralnia speed queen
Wnętrze bielskiej Pralni Speed Queen · fot. Speed Queen


pralnia speed queen
Bielska pralnia Speed Queen czynna jest do godziny 23.00 · fot. Speed Queen


Jakie usługi i promocje oferuje bielska Pralnia Speed Queen?Pralnia Speed Queen oferuje pranie w profesjonalnych pralkach o pojemności:
  • 8 kg - 19 zł (z Kartą Speed Queen 17 zł)
  • 14 kg - 29 zł (z Kartą Speed Queen 26 zł)
  • 18 kg - 39 zł (z Kartą Speed Queen 35 zł)


W pralni Speed Queen możemy wyprać takie akcesoria, których nie upierzemy w domu - koce, kołdry, pościel, wełnę, akcesoria wypchane puchem i pierzem - duże gabaryty wypierzemy i wysuszymy tu zaledwie w półtorej godziny!

Dla zakładów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych, gabinetów stomatologicznych, restauracji, barów, hosteli, pensjonatów itp. przewidziane są dodatkowe upusty oraz możliwość uzyskania faktury VAT. Zainteresowani proszeni są w tym wypadku o kontakt telefoniczny lub mailowy.

pranie kołdry


W Pralni Speed Queen znajdziemy także dedykowaną pralkę i suszarkę PET, w której błyskawicznie - w ciągu godziny wypierzemy i wysuszymy sprzęty i akcesoria dla zwierząt.

speed queen


Pralki w bielskim punkcie posiadają nie tylko wszystkie podstawowe programy, ale także takie, które zminimalizują zagniecenia.

Jak długo trwa pranie w Speed Queen?Czas trwania cyklu zależny jest od wybranego programu, na przykład pranie w 60 stopniach w pralce 14 kg trwa około 34 minuty, zaś pranie w 90 stopniach w pralce 14 kg trwa około 39 minut.

Suszenie praniaSuszenie wypranych ubrań możliwe jest w suszarkach o pojemności 15 kg, w temperaturach: 70 stopni, 60 stopni, 50 stopni, 30 stopni lub neutralnym powietrzem, które sprawdzi się przy tkaninach delikatnych. Każde 15 minut suszenia kosztuje 6 złotych (z Kartą Speed Queen - 5 zł).

Zalecany średni czas suszenia wynosi 30 minut (w zależności od pranych materiałów).

Szafa dezynfekująca O3 BactSzafa dezynfekująca O3 Bact przeznaczona jest do czyszczenia odzieży, hełmów, akcesoriów motoryzacyjnych, butów narciarskich i nie tylko... Czas ekspozycji odzieży wynosi 15 minut. Redukcja patogenów może wynieść ponad 80% w zależności od ich początkowej ilości zgromadzonej na odzieży. Cena użycia szafy wynosi 49 zł (z kartą Speed Queen 44 zł). Uwaga! Do odwołania obowiązuje cena promocyjna 25 złotych (22 złote z Kartą).

Ozonowanie niszczy pleśnie, grzyby i ich zarodniki, bakterie, niektóre wirusy, roztocza kurzu domowego a także nieprzyjemne zapachy, w tym dymu papierosowego. Ozon może neutralizować również inne związki chemiczne np. toksyczne substancje budowlane.

Karta Stałego Klienta:Zakup Karty Stałego Klienta kosztuje teraz 30 zł (w tym 20 zł do wykorzystania w pralni). Z Kartą wszystkie usługi w pralni są tańsze o kilka złotych, więc inwestycja spłaca się już po 2 lub 3 praniach. Potem już tylko oszczędzasz!

karta speed queen
Karta Stałego Klienta Speed Queen · fot. Speed Queen


Pralnia Samoobsługowa Speed Queen

Jak dotrzeć do pralni?