bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 września 2020
  • 19 września 2020
  • wyświetleń: 12645

[FOTO] Wandal na Cieszyńskiej. Nagroda za wskazanie sprawcy

Wandal grasuje na rozbudowie ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Nieznany sprawca niszczy znaki drogowe oraz nowowybudowane obiekty, zamalowując je sprayem. Miejski Zarząd Dróg wyznaczył nagrodę za wskazanie winowajcy.

Wandal na Cieszyńskiej. Nagroda za wskazanie sprawcy - 16.09.2020 · fot. MZD Bielsko-Biała


- Nie ma chyba nic bardziej irytującego, niż niszczenie cudzej własności. Boli to tym bardziej, że mamy do czynienia z niszczeniem naszej wspólnej własności, a dokładnie zupełnie nowych, jeszcze nie oddanych do użytku, elementów drogowych wzdłuż rozbudowywanej ul. Cieszyńskiej - zwraca uwagę Miejski Zarząd Dróg.

Wandal zamalowujący sprayem znaki drogowe, mury oporowe czy elementy nowego przejścia podziemnego, póki co czuje się bezkarnie. Na razie zniszczył ok. 50 znaków drogowych (cena jednego - ok. 700 zł), a napisy wykonane farbą pojawiają się również na innych elementach budowanej ulicy. Koszty usuwania szkód wciąż rosną.

Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg już dawno zgłosili sprawę bielskiej policji. Nie czekając jednak na pojawienie się kolejnych „autografów” za skuteczną pomoc we wskazaniu sprawcy zniszczeń wyznaczono 5 tysięcy złotych nagrody.

Wszelkie informacje, mogące pomóc w zidentyfikowaniu tożsamości wandala, bielskie MZD prosi zgłaszać bielskiej policji.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.