bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 września 2020
  • wyświetleń: 7037

[FOTO] Coraz więcej asfaltu na przebudowywanej Cieszyńskiej

Wczoraj informowaliśmy, że prace przy przebudowie ulicy Cieszyńskiej zakończą się później, niż planowano. Jednak drogowcy na tej arterii systematycznie kładą nowy asfalt.

Coraz więcej asfaltu na przebudowywanej Cieszyńskiej - 11.08.2020 · fot. MZD Bielsko-Biała


Drogowcy starają się wykorzystać każdy dzień sprzyjającej pogody. W miniony piątek, 11 września na odcinku pomiędzy rondem Hulanka, a skrzyżowaniem z ulicą Stanisława Skrzydlewskiego zakończył się kolejny etap kładzenia warstwy ścieralnej asfaltu. Trzy dni wcześniej, także ostateczną warstwę asfaltu, wykonawca położył na sąsiedniej jezdni po stronie południowej.

- W ten sposób ulicy Cieszyńskiej przybyło kolejne 420 metrów wyasfaltowanej nawierzchni. Na razie jednak odcinek ten nie zostanie oddany do ruchu w pełnym dwujezdniowym standardzie. Drogowcy naprzemiennie jedną jezdnię będą traktować jako pas serwisowy podczas prowadzenia robót wykończeniowych oraz montażu ekranów dźwiękochłonnych. Pierwsze z nich, na odcinku pomiędzy rondem Czesława Niemena a ul. Smolną, zaczną być instalowane najprawdopodobniej już 25 września - informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.