Reklama

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 4217

Cuda wianki - jarmark produktów regionalnych i rękodzieła

Za nami:

Centrum Handlowe Auchan w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnej polskiej żywności oraz ręcznie wykonanych dekoracji i przedmiotów na jarmark „Cuda wianki”. Stoiska handlowe w pasażu galerii będą dostępne od 26 do 29 sierpnia. Wstęp wolny.

przetwory, jarmark, słoik
Podczas jarmarku będzie można wybierać spośród bogatej oferty produktów spożywczych i rękodzieła · fot. pixabay.com


Przez cztery dni podczas jarmarku w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała będzie można wybierać spośród bogatej oferty produktów spożywczych i rękodzieła. Coś dla siebie znajdą poszukujący tradycyjnej polskiej żywności, smakołyków, a także wyjątkowych przedmiotów wykonanych przez lokalnych twórców.

Na stoiskach z żywnością będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie i serów. Będzie można zakupić także oliwki i różnorodne bakalie. Z kolei na stoiskach rękodzielniczych na odwiedzających czeka bogaty wybór przedmiotów, które doskonale sprawdzą się, jako dekoracja domu, czy prezent dla bliskich. Na jarmarku będą też dostępne ozdoby z drewna, obrazy, ceramika, a także różnorodne przedmioty z wikliny.

Jarmark „Cuda wianki” odbędzie się w dniach 26-29 sierpnia w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421 w Bielsku-Białej. Stoiska w pasażu będą dostępne od godzinach pracy galerii handlowej od 9.00 do 21.00. Wstęp wolny.

ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj